Nevşehir SMMM Odası Başkanı Filiz SAYIN

Başkan

DEĞERLİ  MESLEKTAŞLARIM,

28-29 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleşen 24. Seçimli Olağan Genel Kurulumuza tarihi bir rekor katılım ile yaptığınız tüm katkılar için teşekkür ederim. 

Siz meslektaşlarımızdan aldığımız güç ile mesleğimizin ve meslektaşımızın geleceği için üç yıl boyunca hep beraber elele çalışmak üzere bir yola çıktık. Bu yola çıkarken en başta söylediğimiz gibi sen, ben olmayacak biz olacak kenetlenecek ve mesleki dayanışmayı had safhaya çıkartacak ve kazananın mesleğimiz olmasını sağlayacağız.

Toplumda Mali Müşavirlik mesleğimize dair bilincin oluşturulması, yönetimimizin en önemli hedefleri arasında olacaktır. Bu amaçla Mali Müşavirliğin öneminin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi için üzerimize düşen çabayı sonuna kadar sarf edeceğiz.

Mesleğimiz hızla teknolojik dönüşüme uğramakta ve yeniliklere uyum sağlamakla kalmayıp eğitimini de örgütümüz ve  meslektaşlarımız üstlenmektedir.

Malumunuz olduğu üzere mesleğimizin çok fazla sorunu var. Bunların bertaraf edilebilmesi için gerekli girişimlerde bulunacak ve takipçisi olacağız.

Bunun için iki ana desteğe ihtiyacımız var. Birincisi çok çalışmak, ikincisi ise siz meslektaşlarımızın çalışmalarımıza sunacağı aktif katkılardır.

 

NSMMM Odası Yönetimi olarak, almış olduğumuz vazifenin sorumluluğu ve bilincindeyiz. Birleştirici, paylaşımcı,gelişmeye ve ileriye dönük bakış açısı ile omuz omuza mesleğimize değer katmak, prestijimizi ve itibarımızı yüksek seviyeye taşımak adına ekibimiz ve şahsım  üzerimize düşen  görevi sonuna kadar yerine getireceğiz.

El ele vererek daha güzel günlere hep birlikte ulaşacağız.

Hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum

Saygılarımla…

 

Filiz SAYIN

NEVŞEHİR SMMM ODASI BAŞKANI